• Maszyny i automaty pakujące Dysponujemy szeroką ofertą profesjonalnych maszyn pakujących. Oferujemy maszyny do pakowania serii BP, FP, SL iS.

 • Przenośniki, transporteryProducent indywidualnie projektowanych przenośników

 • Folie termokurczliweW naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje folii termokurczliwej
  - wielowarstwową folię poliofelinową o bardzo dużym współczynniku kurczliwości
  - bardzo mocną i wytrzymałą folię termokurczliwą PE

 • Dlaczego My?- ponad 20 lat na rynku
  - sprawdzone rozwiązania
  - własne konstrukcje
  - serwis pogwarancyjny

 • Serwis maszyn pakujących- kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  - dostosowanie maszyn do potrzeb klientów

 • Maszyny i automaty pakujące Dysponujemy szeroką ofertą profesjonalnych maszyn pakujących. Oferujemy maszyny do pakowania serii BP, FP, SL iS.

 • Dlaczego My?- ponad 15 lat na rynku
  - sprawdzone rozwiązania
  - własne konstrukcje
  - serwis pogwarancyjny

 • ModyfikacjeOferujemy modyfikacje maszyn dostosowujące je do potrzeb produkcyjnych naszych klientów

Taśma samoprzylepna polipropylenowa Bonus Tape służy do szybkiego zamykania kartonów i innych opakowań tekturowych. Bardzo długa ( 50 X 200 mb ) , zwiększa wydajność pracy przy ręcznym zastosowaniu oszczędność czasu i powierzchni, zajmuje o 2/3 mniej miejsca niż inne taśmy: 1 rolka taśmy Bonus Tape (200m) = 3 rolki taśmy standardowej (66m), taśma wydajna, pozwala zaoszczędzić powierzchnię magazynową oraz umożliwia rzadszą wymianę rolek. Szybko się odwija i ułatwia intensywną pracę w warunkach przemysłowych. Odporna na starzenie, niskie temperatury i wilgoć. Do zaklejania lekkich paczek do 20 kg, posiada bardzo dobre właściwości klejące na wszystkich powierzchniach. Wskazówki aplikacji: należy unikać nadmiernego naciągnięcia taśmy, które może spowodować jej odklejenie i powrót do pozycji wyjściowej. Najlepszy efekt uzyskuje się nakładając taśmę w temperaturze wyższej niż 10°C na czystą i suchą powierzchnię. Taśmy samoprzylepne polipropylenowe nadają się do recyklingu razem z kartonem. Polipropylen ulega spaleniu nie wydzielając substancji toksycznych.

Folia polipropylenowa 28 mikronów, grubość całkowita 45 mikronów. Klej kauczuk naturalny. Jednostka sprzedaży - paczka. Ilość w paczce 36 szt.

Taśma samoprzylepna

 

 

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na ich używanie, według ustawień przeglądarki.